Автор Тема: Ник Вуйчич идва в България  (Прочетена 480 пъти)

Неактивен смирен

• Група християни
  • Публикации: 434
    • Профил
Ник Вуйчич идва в България
« -: февруари 09, 2020, 10:24:18 am »

http://www.evangelskivestnik.net/?page=news&id=8167

По покана на Обединени евангелски църкви в България световноизвестният лектор Ник Вуйчич (австралиец със сръбски произход) ще посети страната ни през април тази година. Ник е уникален поради това, че е роден без крайници.

Ето и неговото послание, записано в кратък видео клип, в който харизматичният мотиватор, посветен християнин, приветства българските си почитатели.

В него той казва: "Здравей, България! Аз съм Ник Вуйчич и съм изключително развълнуван най-накрая да обявя, че смятам да посетя вашата страна през април 2020 година.

В събота на 11-и април, в София, аз ще споделя моята невероятна история за това как Бог напълно ме преобрази и ме превърна в човека, който съм сега. Ще ви разкажа и за надеждата, която открих в Него.

В моето послание аз ще споделя за вярата, надеждата и любовта, които намирам само и единствено в Бога чрез Неговия Син Христос.

Кажете на всички ваши познати, така че да се присъединят към нас в събота вечерта на срещата ни в София. Ще се видим в София."

Срещата с Ник Вуйчич ще се проведе в Двореца на културата и спорта във Варна, на 10-и април от 19.30 часа, а в София всички желаещи могат да чуят посланието му в зала 1 на НДК в 18.00 часа на 11-и април, събота.

Видеоклипът с краткото послание на Ник можете да изгледате тук:
https://www.dropbox.com/s/ysarp2r08y0jdzs/Nick%20Vujicic%20greets%20Bulgaria.mp4?dl=0

« Последна редакция: февруари 09, 2020, 11:13:22 am от Петър »

Неактивен смирен

• Група християни
  • Публикации: 434
    • Профил
Идването на Ник Вуйчич в България се отлага
« Отговор #1 -: март 30, 2020, 18:53:03 pm »
http://www.evangelskivestnik.net/news/8250/%D0%9D%D0%B8%D0%BA_%D0%92%D1%83%D0%B9%D1%87%D0%B8%D1%87_%D1%81_%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5_%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%BE_%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B0

Скъпи приятели, ОЕЦ споделя обръщение от Ник Вуйчич във връзка с обявената пандемия. Засега идването на Ник в България се отлага за по-късен момент, но това не ни възпира да гледаме напред и нагоре с единомислие в трудните времена, упование в Божията любов и надежда за по-добри дни. Нека Бог да ни благослови!

Здравейте,
Аз съм Ник Вуйчич. Намирам се зад един супермаркет. Хората се трупат на тълпи, изкупувайки всичко, водени от паника и стрес.

Коронавирусът засегна всички по света, но ние знаем, че Господ контролира нещата. Чудесно е да сме ръководени от знания и мъдрост и всички да си мием ръцете.

Добре е да следваме насоките на властите, за да се предпазваме по-внимателно. Но нека с мъдрост и осъзнаване да следваме съвета от 2 Тимотей 1:7, където се казва, че "Бог не ни е дал дух на страх, а на любов, сила и себевладение." Дръжте тази изповед с вяра, че Бог владее нещата.

Бог не е изненадан от коронавируса. Той не може да бъде поклатен от нищо.

Изживейте деня с мъдрост и спокойствие. Продължавайте да си миете ръцете и помнете, че вашият брат в Христос ви уверява, че всичко ще бъде наред.

Бог да е с нас!